Proč to děláme

Před časem jsme začali místo piva pít cider. Hodně cideru. Uvědomili jsme si, že každý cider je jedinečný. Pokud je udělaný pořádně a s citem. Zjistili jsme, že je to tak trochu všelék. Zažene žízeň, není přeslazený, neobsahuje tuny éček, neuspává. Je skvělý v zimě i v létě, k masu i k salátu, na oslavu i na vernisáž.

Napadlo nás ty nejlepší kusy, se kterými jsme se doma i v zahraničí setkali, naučit pít i ostatní. Výrobci nám nabízeli, že nám cider budou vozit až domů, pokud ho odebereme víc. Tak jsme si na podzim roku 2014 řekli, že ho budeme nabízet i vám.

Naše životní filozofie je jednoduchá. Zaprvé: Nejlepší jabko je to opilý. A co se stává, když se někdo opije? Zapomíná. Takhle naše jabko přišlo o svoje l. Za druhé: Jabko z koncentrát(k)u není šťastné jabko. Proto nabízíme jen cidery a cidry z jablečného moštu, z vybraných odrůd, ne z nudného koncentrátu, ne s tunou cukru a éček.

Jsme dva kamarádi a známe se už přes deset let. Oba máme svoje silné stránky, díky kterým jsme zvládli tenhle obchod vybudovat. Dan je student práv, který má rád lidi. Proto si s vámi většinou času bude psát on. Tomáš zase nemá obě ruce levý. Takže balí balíky, stará se o sklad a šéfuje stánku, když někam v létě vyjedeme.

Neprodáváme nic, co bychom sami neznali a za co bychom se nemohli zaručit. Většinu našich dodavatelů známe osobně a dali bychom za ně ruku do ohně. Dokážeme vám s výběrem poradit a rádi vyhovíme i hodně šíleným požadavkům.